شورای شهر در اهواز نیما حاجی پور

شورای شهر در اهواز

قطعاً نهادهای مدنی زمانی می توانند به کسب شاخص ها و حداکثر توانمندی دست یابند که در سایه هماهنگی و فعالیت کارشناسی از عملکردی شفاف و در معرض نقد و ارزشیابی برخوردار باشند.
روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات احمد عامری . کارشناس روابط عمومی

روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات

عصر اهواز - با توجه به گسترش رسانه ها و شکل گیری رسانه های نو و همچنین گسترش وظایف روابط عمومی ها، کمتر مدیری را خواهیم یافت که از اهمیت نقش روابط عمومی در سازمان آگاه نباشد؛ تاثیرگذاری روابط عمومی در رشد و توسعه سازمان امری مهم است.
تالار عروسی لیانا اهواز
کد خبر: 19062
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۸

باتوجه به برگزاری انتخابات ریاتس جمهوری و شوراها در روز جمعه و احتمال طولانی شدن زمان شمارش آرا تا روز شنبه، مدارس خوزستان در روز شنبه تعطیل شدند.
امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

باتوجه به برگزاری انتخابات ریاتس جمهوری و شوراها در روز جمعه و احتمال طولانی شدن زمان شمارش آرا تا روز شنبه، مدارس خوزستان در روز شنبه تعطیل شدند.

به گزارش عصر اهواز ؛ محمد تقی زاده در این خصوص اظهار کرد: حدود ۴۵۰ مدرسه در استان خوزستان، روز جمعه ۲۹ اردیبهشت ماه، میزبان صندوق های رأی گیری انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا خواهند بود.

وی افزود: همچنین باتوجه به اینکه تعداد زیادی از معلمان و فرهنگیان استان، از عوامل اجرایی انتخابات هستند، بنابراین تمامی مدارس خوزستان در روز شنبه تعطیل خواهند بود.

مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان خاطرنشان کرد: باتوجه به پیش بینی طولانی شدن زمان شمارش آراء تا روز شنبه، هیچگونه آزمونی در این روز برگزار نخواهد شد.

به گزارش عصر اهواز ؛ دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا، روز جمعه ۲۹ اردیبهشت ماه در سراسر کشور برگزار می شود.


Asr Ahwaz News Agency

5.0 35
Google | Google+

مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

اخبار ایران و جهان