دستاورد انتخابات اهواز ؛ سلب اعتماد مردم

دستاورد انتخابات اهواز ؛ سلب اعتماد مردم

عصر اهواز - انتخابات شورای شهر اهواز با وجود همه حاشیه ها ، نکته ای را برای مردم و افکار عمومی روشن ساخت...
فرماندار و تاخیر در استیفای حق رد صلاحیت شدگان علی عبدالخانی

فرماندار و تاخیر در استیفای حق رد صلاحیت شدگان

عصر اهواز - در مباحث حقوقی مقوله ای وجود دارد بنام مواعید قانونی. مواعید قانونی به مهلت های زمانی گفته می شود تا مخاطب در چارچوب آنها بتواند استیفای حق کند مانند مهلت بیست روزه برای تجدید نظر خواهی از آراء بدوی صادر شده از سوی محاکم... .
تالار عروسی لیانا اهواز
کد خبر: 19059
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۰:۰۷

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان


آبادان – سرپرست معاونت سیاسی و اجتماعی فرمانداری آبادان  از پیش بینی سه صندوق سیار برای جمع آوری آرای کارکنان صنایع و دریابانان در انتخابات ریاست جمهوری خبر داد. 

ریاض فرحانی در گفتگو با بخش مهر گفت: طبق پیش بینی های انجام شده سه شعبه سیار آرای کارکنان پالایشگاه، پتروشیمی، شهرکهای صنعتی و دریابانان را جمع آوری می کند. 

وی افزود: این شعب سیار براساس مسیر تعیین شده حرکتشان را آغاز و  نسبت به اخذ آرای گروههای یاد شده اقدام می کنند. 

فرحانی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اتمام زمان انجام تبلیغات در شب گذشته اظهار کرد: تبلیغات هواداران کاندیداها در شب گذشته به اوج خود رسید و ستادها هر آنچه در توان داشتند برای معرفی کاندیدای خود، جلب نظر مردم و جمع آوری آراء برای کاندیدای مورد نظرشان به نمایش گذاشتند. 

سرپرست معاونت سیاسی و اجتماعی فرمانداری آبادان تصریح کرد: مورد خاصی از انجام بداخلاقی انتخاباتی از سوی ستادهای انتخاباتی و هواداران کاندیداهای ریاست جمهوری و شورای اسلامی شهر از طریق منابع رسمی و غیر رسمی گزارش نشد. 

فرحانی یادآور شد: با توجه به فرا رسیدن زمان امحاء مباحث تبلیغاتی توسط شهرداری ، از ستادهای تبلیغاتی نامزدها می خواهیم تا نسبت به جمع آوری باقیمانده تبلیغات اعم از تراکت، بروشور، بنر و غیره در محل ستادهایشان اقدام کنند.


Asr Ahwaz News Agency

5.0 35
Google | Google+

منبع: خبـرگزاری مـهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

اخبار ایران و جهان