شورای شهر در اهواز نیما حاجی پور

شورای شهر در اهواز

قطعاً نهادهای مدنی زمانی می توانند به کسب شاخص ها و حداکثر توانمندی دست یابند که در سایه هماهنگی و فعالیت کارشناسی از عملکردی شفاف و در معرض نقد و ارزشیابی برخوردار باشند.
روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات احمد عامری . کارشناس روابط عمومی

روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات

عصر اهواز - با توجه به گسترش رسانه ها و شکل گیری رسانه های نو و همچنین گسترش وظایف روابط عمومی ها، کمتر مدیری را خواهیم یافت که از اهمیت نقش روابط عمومی در سازمان آگاه نباشد؛ تاثیرگذاری روابط عمومی در رشد و توسعه سازمان امری مهم است.
تالار عروسی لیانا اهواز
کد خبر: 19051
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۰۷:۱۱

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان


دزفول – دبیر شورای زکات دزفول گفت: پارسال هفت میلیارد و ۹۰۰ میلیون ریال زکات در شهرستان دزفول جمع آوری شد.

مهران خوشبخت به بخش مهر اظهار کرد: زکات جمع آوری شده برای درمان بیماران به ویژه بیماران صعب العلاج، تامین جهیزیه نیازمندان، کمک به نیازمندان و کارهای عام المنفعه از جمله ساخت مسجد، حسینیه، مدرسه سازی و خانه عالم هزینه شد.

وی افزود: از ابتدای امسال تاکنون نیز یک میلیارد و ۴۰۰ میلیون ریال زکات در دزفول جمع آوری شده است که برآورد می شود تا پایان سال افزون بر ۹ میلیارد ریال زکات در این شهرستان جمع آوری شود.

دبیر شورای زکات دزفول با اشاره به جایگاه سوم این شهرستان در استان خوزستان از نظر جمع آوری زکات گفت: هدف شورای زکات تشویق مردم به پرداخت زکات که یک واجب دینی است، بوده و طبق قانون زکات جمع آوری شده به خود زکات دهنده بازگردانده می شود تا در کارهای عام المنفعه هزینه شود.

خوشبخت ادامه داد : ضمن اینکه طبق صلاحدید زکات دهنده مبلغ جمع آوری بین نیازمندان کمیته امداد توزیع خواهد شد.

به گزارش مهر، هفت هزار خانوار با جمعیتی بالغ بر ۱۵ هزار نفر تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره) دزفول هستند.


Asr Ahwaz News Agency

5.0 35
Google | Google+

منبع: خبـرگزاری مـهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

اخبار ایران و جهان