دستاورد انتخابات اهواز ؛ سلب اعتماد مردم

دستاورد انتخابات اهواز ؛ سلب اعتماد مردم

عصر اهواز - انتخابات شورای شهر اهواز با وجود همه حاشیه ها ، نکته ای را برای مردم و افکار عمومی روشن ساخت...
فرماندار و تاخیر در استیفای حق رد صلاحیت شدگان علی عبدالخانی

فرماندار و تاخیر در استیفای حق رد صلاحیت شدگان

عصر اهواز - در مباحث حقوقی مقوله ای وجود دارد بنام مواعید قانونی. مواعید قانونی به مهلت های زمانی گفته می شود تا مخاطب در چارچوب آنها بتواند استیفای حق کند مانند مهلت بیست روزه برای تجدید نظر خواهی از آراء بدوی صادر شده از سوی محاکم... .
تالار عروسی لیانا اهواز
کد خبر: 18878
تاریخ انتشار: شنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۵:۱۰

نامزد انتخابات شورای شهر اهواز گفت: کرسی های شورای شهر اهواز باید در مسیر برنامه ریزی در جهت خدمت به شهروندان قرار گیرند.
امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

به گزارش عصر اهواز ؛ حمید زنگنه در آیین افتتاح ستاد انتخاباتی خود در منطقه گلستان اهواز، با تاکید بر اینکه باید شهر اهواز را برای عمران و آبادانی، آماده کنیم، بیان داشت: نیاز مردم را باید در زمینه های مختلف شهری برطرف کنیم و در برنامه ریزی که برای شهر اهواز تدوین و تصویب میکنیم.

وی با بیان اینکه باید مدیران لایق را در پیکره متخصص شهرداری بکار بگیریم، ادامه داد: باید از منابع دولت به بهترین شکل ممکن استفاده کنیم و به دنبال این باشیم تا عقب ماندگی هایی که از دوران دفاع مقدس تا به امروز پابرجا مانده اند را کنار بزنیم.

کاندیدای پنجمین دوره انتخابات شورای شهر اهواز، گفت: اگر شورایی ناتوان در زمینه قانون گذاری و بروز رسانی قوانین انتخاب کنیم، برای ما مردم این حسرت می ماند که چرا به شهرهایی مانند اصفهان، تبریز و تهران تبدیل نشدیم.

حمید زنگنه در ادامه سخنان خود، عنوان کرد: پیام بنده از حضور در انتخابات شورای شهر این است که از همه همشهریان خود خواهش دارم که با تحقیق به کاندیدای مورد نظر خود رای دهند.

شهردار سابق اهواز بیان داشت: برای اینکه افراد صالح را بشناسیم باید درباره سوابق آنها تحقیق کنیم و به همین خاطر از همه شما خواهش میکنم که برای رای دادن به من حتما درباره گذشته و کارنامه کاری من تحقیق کنید، اگر لیاقت نمایندگی شما مردم را دارم رای دهید.

نماینده مردم اهواز در مجلس هفتم شورای اسلامی، با بیان اینکه ۱۳ نفر می خواهند بر سرنوشت تک تک مردم از زمان تولد تا زمان مرگ حاکم شوند، افزود: کرسی های شورای شهر اهواز باید در مسیر برنامه ریزی در جهت خدمت به شهروندان قرار گیرند.

زنگنه اضافه کرد: انتظار می رود با آگاهی که مردم در انتخاب های خود بخرج می دهند، بتوانیم شورایی مقتدر را برای کلانشهر اهواز رقم بزنیم.

این کاندیدای شورای شهر اهواز، همچنین با انتقاد از اینکه امروز از متخصصان برای اداره شهر استفاده نمی شود و بخش زیادی از این آنها کنار گذاشته شده اند، بیان داشت: اهواز نیاز به افرادی زبده و توانمند در زمینه های شهری دارد و در همین راستا، از همکاری تک تک شهروندان در اداره شهر استفاده خواهیم کرد.

بر اساس این گزارش، همزمان با آیین افتتاح ستاد حمید زنگنه ، تعدادی از کاندیدهای انتخابات شورای شهر اهواز ضمن دیدار با این نماینده ادوار گذشته مردم در مجلس، علاوه بر اعلام حمایت خود، از ادامه رقابت های انتخاباتی به نفع ایشان انصراف دادند.

همچنین، همایون یوسفی نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی و اقبال محمدی نماینده مردم رامهرمز در مجلس، با حضور در ستاد انتخاباتی حمید زنگنه، حمایت خود را از این کاندیدای شورای شهر اهواز اعلام کردند.


Asr Ahwaz News Agency

5.0 35
Google | Google+

مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

اخبار ایران و جهان