تالار عروسی لیانا اهواز
خرید آنلاین بلیط چارتری و سیستمی رزرو بلیط هواپیما با بهترین نرخ تهران اهواز

کد خبر: 18543
تاریخ انتشار: دوشنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۲:۵۸

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان


آبادان – دبیر شورایعالی مناطق آزاد گفت: رهبر فکری گروه دولت های نهم و دهم در پشت سر یکی از نامزدهای فعلی انتخابات ریاست جمهوری قرار دارد.

به گزارش عصر اهواز، اکبر ترکان شامگاه امروز در حاشیه افتتاح ستاد مرکزی حسن روحانی در آبادان در جمع خبرنگاران اظهار کرد: تصویری که در این دو هفته پیش رو وجود دارد، جهت گیریهای تمامی کاندیداها را  روشن می کند. 

وی با اشاره به ورود سایر کاندیداها به موضوع انتخابات ریاست جمهوری افزود: ضمن احترام به تمامی آنان، اما امروز خط کشی ها روشن تر شده است به نحوی که رهبر فکری گروه دولت نهم و دهم در پشت سر یکی از کاندیداها و سازمان سیاسی جبهه پایداری نیز در پشت سر یکی دیگر از نامزدها قرار گرفته اند.

وی اظهار کرد: این موضوع نشان دهنده آن است که تصاویر اکنون شفافتر است و مردم روشن تر می توانند انتخاب کنند.

ترکان تصریح کرد: به طور تقریبی تمام کادر سیاسی و مدیریتی دولتهای نهم و دهم پشت سر یکی از کاندیداها قرار گرفته اند و این بدان معناست که جریان فعلی که در اطراف این کاندیدا صحبت می کنند ادامه جریان دولت نهم و دهم است و این موضوع تصمیم گیری و انتخاب مردم را روشن تر می کند.

دبیر شورایعالی مناطق آزاد یادآور شد: مردم به این ترتیب می توانند تصمیم بگیرند که مسیر دولت یازدهم ادامه پیدا کند یا خط مشی دولت نهم و دهم بر کشور حاکم شود.
 


Asr Ahwaz News Agency

5.0 35
Google | Google+

منبع: خبـرگزاری مـهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری