شورای شهر در اهواز نیما حاجی پور

شورای شهر در اهواز

قطعاً نهادهای مدنی زمانی می توانند به کسب شاخص ها و حداکثر توانمندی دست یابند که در سایه هماهنگی و فعالیت کارشناسی از عملکردی شفاف و در معرض نقد و ارزشیابی برخوردار باشند.
روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات احمد عامری . کارشناس روابط عمومی

روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات

عصر اهواز - با توجه به گسترش رسانه ها و شکل گیری رسانه های نو و همچنین گسترش وظایف روابط عمومی ها، کمتر مدیری را خواهیم یافت که از اهمیت نقش روابط عمومی در سازمان آگاه نباشد؛ تاثیرگذاری روابط عمومی در رشد و توسعه سازمان امری مهم است.
تالار عروسی لیانا اهواز
کد خبر: 17731
تاریخ انتشار: یکشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۸

اظهارنظر مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی مبنی بر تهدید این باشگاه به کسر ۷۲ امتیاز نکته‌ای قابل تأمل است.
امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

به گزارش بخش ورزشی تسنیم، باشگاه تراکتورسازی در حالی با پرونده‌ شکایت‌های بازیکنان خارجی‌اش مواجه شده که تعداد این پرونده‌ها به ۱۲ عدد می‌رسد. چند تن از بازیکنان خارجی پیشین تراکتورسازی به همراه تونی اولیویرا، سرمربی سابق پرتغالی باشگاه تبریزی، از آنها به فیفا شکایت کرده‌اند.

در صورتی که باشگاه تراکتورسازی نتواند بدهی بازیکنان و سرمربی خارجی سابقش را پرداخت کند، برای هر پرونده ۶ امتیاز از این تیم کسر خواهد شد؛ یعنی اگر تراکتورسازان در هر کدام از این پرونده‌ها نتوانند رضایت شاکیان‌شان را بگیرند، به کسر ۶ امتیاز محکوم خواهند شد. اگر فرض کنیم باشگاه تبریزی نتواند هیچ‌کدام از این پرونده‌ها را حل کند، بابت هر یک پرونده، ۶ امتیاز از تراکتورسازی کسر خواهد شد. اگر بابت هر کدام از این پرونده‌ها ۶ امتیاز از تراکتورسازی کسر شود، جمع آنها به عدد ۷۲ می‌رسد؛ عددی که مصفطی آجورلو، مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی از آن صحبت می‌کند. در واقع صحبتی که آجورلو امروز انجام داد تهدید بالقوه است نه بالفعل و مدیرعامل تراکتورسازی اعلام کرده که هم اکنون این باشگاه با چنین خطری مواجه شده است.

باشگاه تراکتورسازی پس از مواجه شدن با محرومیت نقل‌وانتقالاتی، درصدد جلب رضایت شاکیان خصوصی‌اش برآمد و قدم‌های مثبتی در این جهت برداشت. آنها در حال حاضر با چهار تن از بازیکنان و سرمربی سابق خود به توافق رسیدند که بدهی آنها را به صورت قسط‌بندی پرداخت کنند. به گفته آجورلو جلسات در این باره به صورت مداوم در باشگاه تراکتورسازی برگزار می‌شود.

انتهای پیام/


Asr Ahwaz News Agency

5.0 35
Google | Google+

منبع: خبرگزاری تسنیم
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

اخبار ایران و جهان