شورای شهر در اهواز نیما حاجی پور

شورای شهر در اهواز

قطعاً نهادهای مدنی زمانی می توانند به کسب شاخص ها و حداکثر توانمندی دست یابند که در سایه هماهنگی و فعالیت کارشناسی از عملکردی شفاف و در معرض نقد و ارزشیابی برخوردار باشند.
روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات احمد عامری . کارشناس روابط عمومی

روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات

عصر اهواز - با توجه به گسترش رسانه ها و شکل گیری رسانه های نو و همچنین گسترش وظایف روابط عمومی ها، کمتر مدیری را خواهیم یافت که از اهمیت نقش روابط عمومی در سازمان آگاه نباشد؛ تاثیرگذاری روابط عمومی در رشد و توسعه سازمان امری مهم است.
تالار عروسی لیانا اهواز
کد خبر: 17711
تاریخ انتشار: یکشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۰۷:۱۵

عضو هیئت‌رئیسه کمیسیون قضایی مجلس از تصویب کلیات و جزئیات لایحه اصلاح قانون مبارزه با موادمخدر در این کمیسیون خبر داد.
امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

یحیی کمالی‌پور عضو هیئت‌رئیسه کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با بخش پارلمانی تسنیم، در تشریح جلسه عصر امروز، (یکشنبه ۳ اردیبهشت) این کمیسیون، اظهار داشت: در جلسه امروز کمیسیون قضایی مجلس، بررسی و بازنگری اعدام در قانون موادمخدر پایان یافت.

وی با بیان اینکه اعضای کمیسیون قضایی در این جلسه، جزئیات و کلیات این قانون را بررسی و تصویب کردند، افزود: این قانون برای بررسی و اعمال‌نظر نمایندگان به صحن علنی مجلس ارجاع شد.

عضو هیئت‌رئیسه کمیسیون قضایی مجلس با اشاره به مصوبه دیگر این کمیسیون، گفت: در این جلسه، اعضای کمیسیون جزئیات و کلیات لایحه مقابله با تخلف در تهیه آثار علمی را بررسی و تصویب کردند.

کمالی‌پور تصریح کرد: لایحه مقابله با تخلف در تهیه آثار علمی نیز برای بررسی و اعمال‌نظر نمایندگان به صحن علنی مجلس ارسال شد.

انتهای پیام/


Asr Ahwaz News Agency

5.0 35
Google | Google+

منبع: خبرگزاری تسنیم
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

اخبار ایران و جهان