تالار عروسی لیانا اهواز
خرید آنلاین بلیط چارتری و سیستمی رزرو بلیط هواپیما با بهترین نرخ تهران اهواز

کد خبر: 16686
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲۳ فروردین ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۵

آیت‌الله مکارم شیرازی در پاسخ به سؤال جمعی از مقلدین گفت: درباره حضور و یا عدم‌حضور هیچ‌‌یک از نامزدهای انتخابات ریاست‌جمهوری اظهارنظر و توصیه‌ای نکرده و مردم را به شرکت در انتخابات و انتخاب اصلح دعوت می‌کنیم.
امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

به گزارش عصر اهواز به نقل از تسنیم از قم، به نقل از دفتر آیت‌الله مکارم شیرازی، در پی مطرح‌شدن شایعاتی در برخی از سایت‌ها سؤالی از سوی جمعی از مقلدین آیت‌الله مکارم شیرازی دریافت شد که متن کامل سؤال به‌همراه پاسخ آیت‌الله مکارم شیرازی منتشر می‌شود.

سؤال:

بسمه‌تعالی

محضر مبارک آیت‌الله مکارم شیرازی

با سلام و احترام

با توجه به اخبار منتشر شده در برخی سایت‌ها سؤالی در ذهن برخی مقلدین و دوستداران حضرت‌عالی پیش‌ آمده که محضر شما ارائه می‌شود.

در برخی از سایت‌ها آمده است که حضرت‌عالی در مورد حضور یا عدم‌حضور برخی نامزدها در انتخابات ریاست جمهوری توصیه‌هایی انجام داده‌اید، آیا چنین مطلبی صحت دارد؟

متن پاسخ آیت‌الله مکارم شیرازی به این شرح است:

 با اهداء سلام و تحیت

ما مطلقاً درباره حضور و یا عدم‌حضور هیچ‌ یک از نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری اظهارنظر و توصیه‌ای نکرده و نخواهیم کرد. البته همه مردم عزیز ایران اسلامی را به حضور هرچه باشکوه‌تر در انتخابات پیش رو دعوت کرده و از آنها می‌خواهیم به نامزدی که اصلح بودن آن شرعاً برایشان ثابت شده است رأی دهند.

انتهای پیام/*


Asr Ahwaz News Agency

5.0 35
Google | Google+

منبع: خبرگزاری تسنیم
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری