تالار عروسی لیانا اهواز
خرید آنلاین بلیط چارتری و سیستمی رزرو بلیط هواپیما با بهترین نرخ تهران اهواز

کد خبر: 16138
تاریخ انتشار: پنجشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۶ - ۱۷:۵۵

نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری گفت: توجه به خواسته های مردم در خصوص رفع مشکلات استان یک ضرورت است و مسئولان باید با اقدامات موثر دین خود را به مردم ادا کنند.
امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

عصر اهواز – آیت الله سید علی شفیعی شامگاه چهارشنبه در جلسه شورای اداری خوزستان اظهار کرد: در ماه های اخیر بارها شاهد حضور رئیس جمهوری و هیات دولت به خوزستان بوده ایم و امید است این بازدید ها در راستای رفع مشکلات کنونی خوزستان موثر باشد.

وی افزود: برخی از مسائل و مشکلات موجود در استان به صورت طبیعی است که می توان آن ها را تقلیل و یا از بروز آن ها تا آن جا که امکان دارد جلوگیری کرد.

نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری ادامه داد: موضوع گرد و غبار در خوزستان یک مساله قدیمی بوده که سال هاست با آن مواجه هستیم و از همان زمان نیز مسئولان استان اقداماتی را برای کاهش آن انجام داده اند که این تلاش ها می تواند برای مسئولان امروزی تجربه ای گرانبها باشد.

وی بیان کرد: مسائل و مشکلات موجود در استان بارها از سوی نمایندگان و سایر مسئولان استان مطرح شده است اما امید می رود که در عمل نیز بتوانیم به خواسته های مردم جامه عمل بپوشانیم.

آیت الله شفیعی تصریح کرد: امید است مسئولان استانی و کشوری با اقدامات خود در جهت خدمت رسانی به مردم رهبر معظم انقلاب را خشنود کرده و دین خود را به مردم ادا کنند.


Asr Ahwaz News Agency

5.0 35
Google | Google+

مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

اخبار خوزستان