کد خبر: 160
تاریخ انتشار: جمعه ۲۳ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۵:۳۸

عصر اهواز - امام جمعه موقت اهواز با باین آغاز تبلیغات نامزدهای انتخاباتی مجلس خبرگان رهبری و آغاز تبلیغات کاندیداهای مجلس شورای اسلامی از اسفندماه، گفت:لازم است که نامزدها، ارزش ها را در تبلیغات خود رعایت کنند.
امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

حجت الاسلام و المسلمین احمدرضا حاجتی در خطبه های این هفته نمازجمعه اهواز در مصلای مهدیه امام خمینی (ره) این شهر گفت:نخستین شاخص در انتخاب نامزدهای انتخابات، تقوا و دومین شاخص ولایتمداری است و مردم نیز باید به این نکات توجه داشته باشند.
وی با توصیه به شورای نگهبان و وزارت کشور در خصوص نظارت بر نامزدهای انتخاباتی، افزود:باید در انتخاب خودف افرادی به مجلس شورای اسلامی بروند که به ولایت فقیه و نظام جمهوری اسلامی معتقد باشند.
حجت الاسلام و المسلمین حاجتی در ادامه سخنانش همچنین با تجلیل از حضور حماسی و پرشور مردم خوزستان در راهپیمایی 22 بهمن، گفت:امت حزب الله با حضور پرشور در راهپیمایی 22 بهمن حماسه آفرید و مردم هر قدمی که در راهپیمایی برداشتند دشمنان را از دخالت در کشور دورتر کردند.
امام جمعه موقت اهواز بیان کرد:مردم ایران چون به امام خمینی (ره) باور دارند، دوران سخت دفاع مقدس را تحمل کردند و برای دفاع از حرم زینب (س) نیرو اعزام می کنند.
وی در ادامه سخنانش با بیان اینکه نمی توان به امریکا اعتماد کرد، گفت:آمریکا در زیر دستکش مخملی خود، دستانی چدنی دارد.
امام جمعه موقت اهواز اظهار کرد:آمریکا بداند ملت ایران با امام خمینی (ره) عهد بسته است و تا آخرین خون و آخرین نفس به پای اسلام و انقلاب اسلامی می ایستد چرا که به امام خمینی (ره) ایمان دارد.
نمازگزاران با سردادن شعارهایی همچون مرگ بر آل سعود، مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل حمایت خود را از آرمان های نظام جمهوری اسلامی اعلام کردند.

http://img7.irna.ir/1394/13941123/81960601/81960601-70516103.jpgبرچسب ها:
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان