کد خبر: 154
تاریخ انتشار: جمعه ۲۳ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۵:۳۰

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

پایگاه خبری تحلیلی عصر اهواز ( AsrAhwaz.Ir ) :

محسن مهر علیزاده فعال اصلاح طلب در گفتگو با عصر اهواز در پاسخ به سوالی درخصوص زمان نهایی شدن لیست انتخاباتی اصلاح طلبان در تهران اظهار کرد: شورای سیاستگذاری اصلاح‌طلبان هنوز در حال بررسی لیست است و فکر می‌کنم طی امروز یا فردا این لیست نهایی شود.

وی در پاسخ به سوال دیگری مبنی بر اینکه چه نسبتی بین لیست اصلاح‌طلبان و حامیان دولت وجود دارد؟، گفت: لیست اصلاح‌طلبان و حامیان دولت کاملا با یکدیگر منطبق هستند و تا آنجایی که اطلاع دارم قرار است این دو جریان بصورت مشترک لیستی را برای تهران ارائه بدهند.

معاون دولت اصلاحات در ادامه با اشاره به رفتار آمریکایی‌ها نسبت به ملت ایران در شرایط پسابرجام، خاطرنشان کرد: تصور اینکه آمریکایی‌ها در دوران پسابرجام نسبت به ما خیرخواه شدند، تصور درستی نیست؛ زیرا آمریکا همواره رفتار خود را در طول ۳۷ سال گذشته در قالب جنگ‌ها و ترورها نشان داده است.

مهرعلیزاده با بیان اینکه ما باید از منافع ملی خود مراقبت و مردم را در صحنه حمایت از نظام و انقلاب حفظ کنیم، تصریح کرد: باید این مساله را یقین داشته باشیم که هیچ کشور خارجی و بیگانه‌ای به اندازه مردم کشورمان دلش به حال انقلاب و نظام ما نمی‌سوزد.منبع: مهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان
اخبار ایران و جهان