تالار عروسی لیانا اهواز
خرید آنلاین بلیط چارتری و سیستمی رزرو بلیط هواپیما با بهترین نرخ تهران اهواز

کد خبر: 14337
تاریخ انتشار: جمعه ۴ فروردین ۱۳۹۶ - ۱۳:۲۲

هرچه نامزدها بیشتر باشند این مساله نشان از همگانی شدن سیاست دارد و هرچه سیاست مردمی شود ابعاد دموکراتیک سازی در مدیریت شهری ارتقاء می یابد!
امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

عصر اهواز – امروز دوم فروردین ماه ۹۶ هنگام ثبت نام در فرمانداری اهواز، یکی از نامزدهای جوان، از بنده پرسید:استاد من بدرد شورای شهر می خورم!؟

عرض کردم اگر رای مردم را بخوبی امانتداری کنید و از خزانه ی شهر با تدبیر و شجاعت به نفع عمران و خدمات رسانی به شهر و شهروندان پاسداری بفرمائید و از هیچ مقامی در جهت خلاف این معنا، خوفی در دل نداشته و نهیب خور نباشید، اتفاقا  از بنده و هزاران ریش سفید دیگر بهتر هستید.!

از این که سیل جوانان و بانوان را مشاهده می نماییم که برای  پنجمین دوره ی شورای شهر اهواز  خود را نامزد نمایند بسیار خوشحال هستم و احساس سرافرازی می کنم، اتفاقا امروز در هنگام ثبت نام بنده حاج ابراهیم عچرش مشاور استاندار خوزستان حضور داشت و ایشان از بنده سوال کردند: آیا شما این سیل متقاضی نمایندگی در شورای شهر را فرصت تلقی می نمایی یا تهدید!؟

خدمت شان عرض کردم ، یقینا آن را فرصت طلایی دانسته زیرا هرچه نامزدها بیشتر باشند این مساله نشان از همگانی شدن سیاست دارد و هرچه سیاست مردمی شود ابعاد دموکراتیک سازی در مدیریت شهری ارتقاء می یابد!

والسلام


Asr Ahwaz News Agency

5.0 35
Google | Google+

مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

اخبار خوزستان