شورای شهر در اهواز نیما حاجی پور

شورای شهر در اهواز

قطعاً نهادهای مدنی زمانی می توانند به کسب شاخص ها و حداکثر توانمندی دست یابند که در سایه هماهنگی و فعالیت کارشناسی از عملکردی شفاف و در معرض نقد و ارزشیابی برخوردار باشند.
روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات احمد عامری . کارشناس روابط عمومی

روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات

عصر اهواز - با توجه به گسترش رسانه ها و شکل گیری رسانه های نو و همچنین گسترش وظایف روابط عمومی ها، کمتر مدیری را خواهیم یافت که از اهمیت نقش روابط عمومی در سازمان آگاه نباشد؛ تاثیرگذاری روابط عمومی در رشد و توسعه سازمان امری مهم است.
تالار عروسی لیانا اهواز
کد خبر: 13631
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۵ - ۰۲:۰۱

عصر اهواز - چهار شنبه سوری یک سنت ایرانی است که پس از اسلام هم بوده و تا کنون ادامه داشته و امیدواریم همیشه باشد اما اگر به این منوال که باعث و بانی اتفاقات بد باشد شک نباید کرد به مرور زمان از عرصه سنت و زندگی مردم کنار خواهد رفت.
منصورمحرابی فرد
امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

چهارشنبه‌سوری که با نام‌های جشن چهارشنبه پایان سال و شب چهارشنبه سرخ نیز شناخته می‌شود. یکی از جشن‌های ایرانی است که در شب واپسین چهارشنبهٔ سال (از غروب سه‌شنبه) برگزار می‌شود و اولین جشن از مجموعه جشن‌ها و مناسبت‌های نوروزی است.

پر مسلم است پس از انقلاب اسلامی تا کنون ممانعتی برای اجرای این سنت قدیمی ایجاد نشد اما بر اساس بررسی های خبری حادثه های بسیار زیادی در کشور بر اثر بی مبالاتی و احساساتی شدن مردم در این روز اتفاق افتاده که پایان سال و شروع سال جدید را بر آن خانواده ها تلخ نموده است.

چهار شنبه سوری یک سنت ایرانی است که پس از اسلام هم بوده و تا کنون ادامه داشته و امیدواریم همیشه باشد اما اگر به این منوال که باعث و بانی اتفاقات بد باشد شک نباید کرد به مرور زمان از عرصه سنت و زندگی مردم کنار خواهد رفت.

چهار شنبه سوری را باید از سیاست سیاست پیشه گان که هر از گاه مردم را به چالش هایی اینچنینی فرا می خوانند دور کرد، این سنت اول بهار است و ترویج شادی در جامعه نه انفجار و اتفاق.

امروزه با وجود ترقه ها و مواد منفجره و فشفشه های بسیار مخرب به طرفه العینی منطقه ای دچار سانحه می شود و مسلم است اولین کسانی که در این مرتبه دچار سانحه می شوند کودکان هستند.

در اینکه همه باید مواظب باشیم تا این روز پیش از سال نو را به گونه ای برگزار کنیم که باعث اتفاق بد و یا آلودگی و آتش سوزی در محیط نشویم.

اول بهار سال نو شروع می شود، با محیطی پاک و عاری از سیاهی، نکو داریم سنت درخت کاری و سبزه پروری را که بهار را به واقعیت سبزه نشان می دهد. آتش و مواد محترقه خطرناک و بازیچه دست کودکان نباید شود.

از همین جا به همه خانواده ها پدران و مادران اعلام می کنم چهار شنبه سوری را با آرامش و به دور از احساسات و موارد انفجاری برگزار کنند.


Asr Ahwaz News Agency

5.0 35
Google | Google+

منبع: عصر اهواز
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

اخبار ایران و جهان