تالار عروسی لیانا اهواز
خرید آنلاین بلیط چارتری و سیستمی رزرو بلیط هواپیما با بهترین نرخ تهران اهواز

کد خبر: 13324
تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۳:۱۹

مهم‌ترین ویژگی برنامه چهارشنبه سوری امسال تشکیل کمپین تجلیل از آتش‌نشانان جان‌فشان سازمان سازمان آتش‌نشانی کشور است که به‌صورت نمادین از 16 شهید آتش‌نشان تجلیل می‌شود.
امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

مهم‌ترین ویژگی برنامه چهارشنبه سوری امسال تشکیل کمپین تجلیل از آتش‌نشانان جان‌فشان سازمان سازمان آتش‌نشانی کشور است که به‌صورت نمادین از ۱۶ شهید آتش‌نشان تجلیل می‌شود.

عصراهواز محمود معزی در خصوص برنامه آموزش و پرورش برای پیشگیری از حوادث چهارشنبه آخر سال، اظهار کرد: بخشنامه‌ها و اطلاع‌رسانی‌های مختلفی از سوی اداره‌کل آموزش و پرورش کشور به‌صورت نوشتاری، دیداری، گفتاری‌ و مجازی به اطلاع کلیه معاونان آموزشی و معلمان رسانده شده است.

وی افزود: در تمام این بخشنامه‌ها بر اهمیت چهارشنبه پایان سال و اطلاع‌رسانی و آگاه‌سازی دانش‌آموزان از سوی مدیران و کادر آموزشی تأکید شده است.

معاون تربیت‌بدنی و سلامت اداره‌کل آموزش و پرورش خوزستان ادامه داد: فردا، دوشنبه مراسم نمادین استانی در دبیرستان فدک ناحیه یک اهواز با حضور مسئولان آموزش و پرورش و دیگر مسئولان استانی اعم از مدیرکل بحران، مدیرکل هلال احمر، دانشگاه علوم پزشکی، اورژانس، نیروی انتظامی و … برگزار می‌شود و این برنامه در یک مدرسه از مناطق ۴۰ گانه آموزشی استان نیز به‌صورت هم‌زمان برگزار خواهد شد.

معزی خاطرنشان کرد: مهم‌ترین ویژگی برنامه چهارشنبه سوری امسال تشکیل کمپین تجلیل از آتش‌نشانان جان‌فشان سازمان سازمان آتش‌نشانی کشور است که به‌صورت نمادین از ۱۶ شهید آتش‌نشان تجلیل می‌شود.

وی گفت: به منظور پیشگیری از آتش‌سوزی و سوختگی‌های احتمالی، به خانواده‌ها توصیه می‌شود تا آنجا که ممکن است از فرزندان خود مراقبت کنند تا حادثه‌ای در استان اتفاق نیافتد.


Asr Ahwaz News Agency

5.0 35
Google | Google+

مطالب مرتبط
اشتراک گذاری