یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله سعدالله زارعی

یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله

اجماع نسبی داخلی لبنان بر سر انتخاب «میشل عون» به عنوان رئیس‌جمهور که روز گذشته با 83 رأی پارلمان صورت گرفت، علامت مهمی از تغییر معادلات در لبنان است.
روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات احمد عامری . کارشناس روابط عمومی

روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات

عصر اهواز - با توجه به گسترش رسانه ها و شکل گیری رسانه های نو و همچنین گسترش وظایف روابط عمومی ها، کمتر مدیری را خواهیم یافت که از اهمیت نقش روابط عمومی در سازمان آگاه نباشد؛ تاثیرگذاری روابط عمومی در رشد و توسعه سازمان امری مهم است.

کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 125
تاریخ انتشار: جمعه ۲۳ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۵:۲۲

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

پایگاه خبری تحلیلی عصر اهواز ( AsrAhwaz.Ir ) :

عصر اهواز – گروه استان‌ها: استان چهارمحال و بختیاری یکی از مرتفع‌ترین و برف‌گیر ترین استان‌های کشور است که در جنوب غربی کشور و هم‌جوار دو استان گرمسیری اصفهان و خوزستان قرار دارد.

این استان در طول زمستان پوشیده از برف است و کوهستان‌های این منطقه انباشته از چندین متر برف‌ است.

شهرستان کوهرنگ استان چهارمحال و بختیاری، مهم‌ترین شهرستان‌های برف‌گیر این استان است که هرساله شاهد بارش‌های قابل‌توجه برف است. این شهرستان به خاطر داشتن بارش های مناسب در زمستان همیشه پوشیده از برف است و ارتفاع برف در کوهستان‌ها و دره‌های آن به بیش از سه متر در این فصل می‌رسد.

ورزش اسکی یکی از جذاب‌ترین ورزش‌های دنیا محسوب می‌شود و نیازمند برف است و نبود برف امکان انجام این ورزش را به هیچ‌کس نمی‌دهد اگرچه ورزش اسکی بر چمن نیز وجود دارد که به گفته ورزشکاران این رشته ورزشی جذابیت اسکی بر روی برف با جذابیت اسکی بر روی چمن قابل‌مقایسه نیست.

ظرفیت موجود یکی از مهم‌ترین مواردی است که امکان انجام این ورزش را فراهم می‌کند.

توسعه این رشته ورزشی در استان و توجه به آن می‌تواند سالانه هزاران ورزشکار و مسافر را راهی این استان بکنند که از پیست‌های اسکی این استان استفاده کنند.

یکی از مهم‌ترین نکاتی که می‌توان به آن توجه کرد ماندگاری برف در این استان در طول سال است که امکان انجام ورزش اسکی را در تابستان نیز فراهم می‌کند.

چهارمحال و بختیاری ظرفیت برگزاری مسابقات اسکی را حتی در تابستان دارد ومنطقه گردشگری کوهرنگ سابقه برگزاری رقابت‌های اسکی در تیرماه را داشته و این قابلیت باید در کشور معرفی و موردتوجه قرار گیردمدیرکل ورزش و جوانان استان چهارمحال و بختیاری در این خصوص به عصر اهواز گفت: ورزش اسکی از مهم‌ترین ورزش‌های زمستانی به شمار می‌رود که علاقه‌مندان بسیاری دارد.

عبدالرحمان قاسمی تأکید کرد: بهره‌گیری از پیست‌های اسکی و وجود برف در استان چهارمحال و بختیاری می‌تواند زمینه توسعه این استان در حوزه‌های مختلف را فراهم کند.

وی افزود: فعال شدن پیست اسکی در کوهرنگ سالانه هزاران مسافر و ورزشکار را راهی این شهرستان می‌کند و این منطقه رونق پیدا می‌کند و این نمونه‌ای برای بهره‌گیری از این ظرفیت است.

مدیرکل ورزش و جوانان استان چهارمحال و بختیاری برگزاری مسابقات اسکی را یکی از عوامل توسعه گردشگری در استان عنوان و بیان کرد: برگزاری رقابت‌های اسکی در این استان، موجب معرفی بیشتر پیست‌های اسکی این استان در سطح کشور خواهد شد که قطعاً در جذب گردشگر و توسعه توریسم ورزشی و درآمدزایی تأثیرگذار خواهد بود.

وی بابیان اینکه چهارمحال و بختیاری ظرفیت برگزاری مسابقات اسکی را حتی در تابستان دارد، گفت: منطقه گردشگری کوهرنگ سابقه برگزاری رقابت‌های اسکی در تیرماه را داشته و این قابلیت باید در کشور معرفی و موردتوجه قرار گیرد.

بهره‌گیری از تجهیزات مدرن و بالابرهای جدید

رئیس هیئت اسکی استان چهارمحال و بختیاری در این زمینه به مهر گفت: ورزش اسکی در سطح استان چهارمحال و بختیاری زمینه توسعه را دارد و باید از ظرفیت وجود برف در این استان برای توسعه این ورزش بهره گرفت.

صفر فرامرزی ادامه داد: امسال شاهد ورود مسافرهای  و ورزش‌کاران بسیاری به پیست‌های اسکی استان ازجمله بارده، کوهرنگ و… بودیم که بسیاری از این ورزشکاران از استان‌های دیگر کشور وارد این استان شده بودند.

وی عنوان کرد: بهره‌گیری از تجهیزات مدرن و بالابرهای جدید با تکنولوژی بالا نقش مهمی در ورود ورزشکاران بیشتر به استان را دارد.

فرامرزی یادآور شد: هم‌اکنون استان چهارمحال و بختیاری دارای ۴۰۰ ورزشکار اسکی است که در این رشته ورزشی فعالیت می‌کنند.

رئیس هیئت ورزشی اسکی استان چهارمحال و بختیاری ادامه داد: ورزشکاران این رشته ورزشی در حوزه خواهران حدود ۱۲۰ نفر و در حوزه برادران ۲۸۰ نفر هستند.

فعال شدن پیست‌های اسکی موجب رونق گرفتن هتل های این استان می شود

رئیس اتحادیه هتل داران چهارمحال و بختیاری نیز در گفت‌وگو با عصر اهواز عنوان کرد: فعال شدن پیست‌های اسکی ازجمله کوهرنگ  و ورود ورزشکار و مسافر زمستانی برای بهره‌گیری از این پیست‌های نقش مهمی در رونق گرفتن هتل‌ها دارد.

محمد رئیسی عنوان کرد: هرساله با فعال شدن پیست اسکی کوهرنگ هتل‌های این منطقه نیز رونق می‌گیرند و بسیاری از مسافران زمستانی را اسکان می‌دهند.

وی عنوان کرد: باید از ظرفیت‌های استان برای توسعه و جذب و مسافر و گردشگر استفاده شود و این امر می‌توان غبار محرومیت را از این استان پاک کند.

توسعه ورزش اسکی در استان چهارمحال و بختیاری با توجه به اینکه دو استان پرجمعیت کشور(خوزستان و اصفهان) در کنار استان چهارمحال و بختیاری هستند می‌تواند زمینه‌ را برای توسعه این استان را فراهم کند.

 منبع: مهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان