تالار عروسی لیانا اهواز
خرید آنلاین بلیط چارتری و سیستمی رزرو بلیط هواپیما با بهترین نرخ تهران اهواز

کد خبر: 1165
تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۵ - ۰۵:۱۲

عصر اهواز - یک رییس جمهور شاید بتواند گوش یکی از استانداران خود یا احتمالا یکی از وزرای خود را براحتی آب خوردن بپیچاند ولی نیک باید بداند که نمی تواند گوش یک استانی با غروری جریحه دارشده را بپیچاند.
عبدالرحمن نیک سرشت
امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

دبیر شورای عالی مناطق آزاد کشور اکبر ترکان

در کانال تلگرامی نو اندیشان اهواز خواندم که دبیر شورای عالی مناطق آزاد کشور جناب ترکان روز سه شنبه در حاشیه بازدید از شهرک صنعتی آبادان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: مصوبه ما درباره خودروها بر این مبنا بوده که خودروهایی که با شماره منطقه آزاد پلاک شده‌اند فقط باید در محدوده قانونی مصوب مناطق آزاد تردد کنند.

وی تصریح کرد: خروج این نوع خودروها از این مناطق غیرقانونی بوده و ازنظر ما قابل‌قبول نیست و باید از تردد آن‌ها در خارج از محدوده مصوب ممانعت به عمل بیاید.

مشاور رئیس‌جمهور درباره خودروهایی که در استان خوزستان از منطقه خارج‌شده‌اند، اعلام کرد: نیروی انتظامی باید از تردد خودروهای با پلاک مناطق آزاد در سرزمین اصلی جلوگیری کند.

هر آگاه سیاسی با توجه به وضعیت نابسامان اجتماعی فعلی خوزستان که مولود سه قهر سیاسی، طبیعی و اجتماعی فراگیری می باشد، این اظهار نظرهای بی محابا را نوعی دهن کجی به واقعیات های بحران خیز کنونی برآورد می کنند. نگارنده حیرت می کند از این نابلدی ها که نا به هنگامه ی تاریخی در نهاد دولتی بزرگ، که خود را مزین به نشان تدبیر و امید می داند.

براستی جناب روحانی بعنوان یک رییس جمهور شاید بتواند گوش یکی از استانداران خود یا احتمالا یکی از وزرای خود را براحتی آب خوردن بپیچاند ولی نیک باید بداند که نمی تواند گوش یک استانی با غروری جریحه دارشده را بپیچاند. بنابراین از نماینده ی دولت یعنی استاندار خوزستان تقاضامندیم مراتب امر را به دولت کریمه ی مرکزی ابلاغ بفرمایند!


Asr Ahwaz News Agency

5.0 35
Google | Google+

منبع: عصر اهواز
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
انتشار یافته: ۱ | درصف انتظار: 0 | غیرقابل انتشار: 0
  1. در شگفتم از اقای ترکان اینهمه محرومیت عقب ماندگی آلودگی هوا ریزگرد ها نابودی زیر ساخت ها فقدان حد اقل امکانات را که این استان زرخیز را به لحاظ محدودیت در مقام اول قرار می دهد را ندید یا نخواست ببیند فقط خودرو های اروندی را دید؟؟؟؟؟؟.؟؟!!!!!!!