تالار عروسی لیانا اهواز
خرید آنلاین بلیط چارتری و سیستمی رزرو بلیط هواپیما با بهترین نرخ تهران اهواز

کد خبر: 11555
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۵ - ۲۱:۳۵

عصر اهواز - عده ای پس از گذشت حدود چهارسال از شفاف سازی، سالم سازی و دفاع از حقوق مردم صحبت می کنند درحالیکه باید دانست که این مسائل در آخرین روزهای منتهی به انتخابات میسر نمی شود از همین رو قضاوت را باید به مردم سپرد.
امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

 

عده ای پس از گذشت حدود چهارسال از شفاف سازی، سالم سازی و دفاع از حقوق مردم صحبت می کنند درحالیکه باید دانست که این مسائل در آخرین روزهای منتهی به انتخابات میسر نمی شود از همین رو قضاوت را باید به مردم سپرد.

 

به گزارش عصراهواز در جلسه علنی شورای شهر اهواز که روز دوشنبه برگزار شد برخی از اعضای شورای شهر به عدم رأی گیری درخصوص افزایش حق مسکن کارکنان اعتراض و جلسه را ترک کردند.

هوشنگ شیرمردی رئیس شورای شهر اهواز در همین خصوص به عصراهواز گفت: این اقدام برخی از اعضا غیرقانونی و به نوعی شانتاژ خبری بود.

وی با اشاره به اینکه اگر این افراد به قانون آگاهی داشتند چنین اظهاراتی نمی کردند، افزود: حق مسکن در قانون کار مشخص شده و به هیچ عنوان نمی شود از طرق دیگر این حق مسکن را افزایش داد.

شیرمردی توضیح داد: هدف آن بود که این کاستی ها را در قسمت رفاهیات کارکنان شهرداری کاهش داشتیم تا خدمتی به این افراد شود اما برخی اعضاء برای مطرح کردن خود اقدام به تشویش کردند.

وی با بیان اینکه ممکن است برخی دوستان نظر کارشناسی هم داشته باشند، ادامه داد: این شیوه اعتراض به هیچ عنوان صحیح نبود. شورای شهر یک پارلمان محلی است و باید تمام مسائل به شور و مشورت گذاشته شود.

رئیس شورای شهر اظهار داشت: در بسیاری موارد نیز من با مصوبات صحن شورا مخالفم بودم اما به نظر اکثریت احترام گذاشتم. ضمن آنکه ترک جلسه امری غیرقانونی است.

وی یادآور شد: عده ای پس از گذشت حدود چهارسال از شفاف سازی، سالم سازی و دفاع از حقوق مردم صحبت می کنند درحالیکه باید دانست که این مسائل در آخرین روزهای منتهی به انتخابات میسر نمی شود از همین رو قضاوت را باید به مردم سپرد.


Asr Ahwaz News Agency

5.0 35
Google | Google+

منبع: عصر اهواز
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری