شورای شهر در اهواز نیما حاجی پور

شورای شهر در اهواز

قطعاً نهادهای مدنی زمانی می توانند به کسب شاخص ها و حداکثر توانمندی دست یابند که در سایه هماهنگی و فعالیت کارشناسی از عملکردی شفاف و در معرض نقد و ارزشیابی برخوردار باشند.
روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات احمد عامری . کارشناس روابط عمومی

روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات

عصر اهواز - با توجه به گسترش رسانه ها و شکل گیری رسانه های نو و همچنین گسترش وظایف روابط عمومی ها، کمتر مدیری را خواهیم یافت که از اهمیت نقش روابط عمومی در سازمان آگاه نباشد؛ تاثیرگذاری روابط عمومی در رشد و توسعه سازمان امری مهم است.
تیتریک
دلیل قطعی در مورد اتهام «کنو کارپوس» برای ایجاد مشکلات تنفسی پس از باران وجود ندارد دکتر غلامرضا شریعتی:
دلیل قطعی در مورد اتهام «کنو کارپوس» برای ایجاد مشکلات تنفسی پس از باران وجود ندارد
عصر اهواز - دکتر شریعتی استاندار خوزستان گفت: تمام گمانه‌زنی‌ها در مورد «کنو کارپوس» تقریبی است و تا زمانی که این مسائل قطعی اثبات نشود اتهام در مورد این گیاه قابل ادعا نیست.

طعم تلخ بی توجهی سهم صاحبان مسکن مهر خوزستان به گزارش عصر اهواز؛
طعم تلخ بی توجهی سهم صاحبان مسکن مهر خوزستان
عصر اهواز - باتوجه به اینکه کلانشهر اهواز دومین شهر حاشیه نشین کشور است انتظار می رود مسئولان استانی و ملی با دلسوزی بیشتری پیگیر اجرای این طرح باشند.

گزارش
پیشنهاد سردبیر
گزارش ویژه؛

سودی که با پر شدن ریه اهوازی ها از دود، نصیب مدیران صنایع فولاد می شود!

عصر اهواز - مشکل آلودگی هوا و علل و عوامل آن چندان ناشناخته و مجهول نیست اما تاکنون هیچ گزارش شفاف و مستندی از عمل کردن مسئولان و مدیران شرکت ها و صنایع آلاینده خوزستان درباره کاهش تولید آلاینده ها به مردم ارائه نشده است.
اخبار خوزستان
خواندنی و جذاب
چندرسانه ای