عصر اهواز :

غلامرضا شریعتی در حاشیه مراسم ضیافت افطاری و دیدار با جمعی از دانشجویان بی سرپرست تحت حمایت بهزیستی خوزستان که شب گذشته (۱۶ خرداد ماه) در مجتمع و شیرخوارگاه فتح المبین برگزار شد، اظهار کرد: ۳۵۰۰ دانشجو در مقاطع مختلف تحت حمایت سازمان بهزیستی خوزستان قرار دارند که بیشتر این دانشجویان بی سرپرست هستند.

به گزارش”عصر اهواز” وی افزود: این دانشجویان در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری تحصیل می کنند که تمام شهریه این دانشجویان را اداره کل بهزیستی خوزستان پرداخت می کند.

استاندار خوزستان عنوان کرد: توفیقی بود که امسال در ضیافت افطاری در کنار این دانشجویان باشیم و در جریان روند تحصیل و مشکلاتشان قرار بگیریم.

شریعتی با اشاره ممتاز بودن برخی از دانشجویان تحت حمایت بهزیستی و بحث اشتغال آنان گفت: این دانشجویان باید مانند دیگر دانشجویان استان در بحث اشتغال رقابت کنند یا در بخش خصوصی کارآفرینی داشته باشند. در عین حال برای ایجاد شرایط بهتر تلاش می کنیم.

در پایان مراسم ضیافت افطاری از دانشجویان با هدایایی تقدیر شد. همچنین یک لوح تقدیر از طرف رییس سازمان بهزیستی کشور دکتر انوشیروان محسنی بندپی به استاندار خوزستان تقدیم شد.