عصر اهواز :

سید ابوالحسن حسن زاده امام جمعه موقت اهواز گفت:رسانه‌های استان خوزستان فعالیت مدیران را منعکس و نقاط ضعف را مطرح کنند.

رسانه‌های خوزستان فعالیت مدیران را منعکس کنند

آیت الله سیدابوالحسن حسن‌زاده امروز در جلسه شورای اداری استان خوزستان که در سالن شهید علی هاشمی استانداری برگزار شد، با اشاره به هفته قوه قضاییه، اظهار داشت: ماهیت نظام جمهوری اسلامی، دینی است و دین اسلام قدرت اداره جامعه در تمام زمان و مکان‌ها را بدون مرز زمانی و جغرافیایی دارد.
وی ادامه داد: رسالت سنگین از رهبرمعظم انقلاب تا رئیس جمهور، مسئولان، اثبات این نظریه است و مهم‌ترین چالش و خطر که ما را تهدید می‌کند  اثبات ناکارآمدی است.

امام جمعه موقت اهواز عنوان با اشاره به این‌که ابزار اثبات این کارآمدی بسیار زیاد است، عنوان کرد: نامه امام علی‌(ع) به مالک کامل‌ترین منشور حقوق بشر است که حضرت می‌فرمایند خودت را به کسانی که اهل دوری از گناه و راستی هستند، وصل کنید زیرا در گزارش آنها خلاف واقع و دروغ نیست.

وی گفت: تمامی دستگاه‌ها شامل قوه قضاییه، نهادهایرهبری و دستگاه‌های اجرایی این مسئله را باید مورد توجه قرار دهند، مشاوران و کارگزاران باید اهل صدق و راستی با مسئولان و مردم باشند.

آیت‌الله حسن‌زاده بیان کرد: امام علی(ع) می‌فرمایند باید تمرین کرد و کسانی که  انتخاب می‌کنیداهل تعریف و تمجید نباشند زیرا اگر اهل تملق باشند به خودپسندی منتهی می‌شود و آن دستگاه دیگر انتقادپذیر نیست.

امام جمعه موقت اهواز افزود: آنچه خداوند متعال از ما سوال می‌کند مسئولیت سنگین ما در نظام جمهوری اسلامی است که دراین‌باره سوال می‌شود.

وی با اشاره به این‌که اوضاع امور کشور و نظام مهم و حساس است و معاون رئیس جمهور اعلام کرد که امروز دشمن جنگ اقتصادی را با ما شروع کرده است،  اظهار داشت: خوزستان هشت سال جنگ را تجربه کرده و نقطه مشترک میان این دو دشمن سبب شده تمام قوا را به کار گرفته شود.

آیت‌الله حسن‌زاده با بیان این‌که تمام اختلاس و زشتی‌ها بسیار راحت به دشمن سرویس می‌دهند و در جنگ اقتصادی دشمن با تمام توان برای مقابله آماده است، افزود: فضای مجازی برای ما یک نعمت است تا آنچه که داریم بسیار شفاف مردم ببینند و به آن‌ها گزارش داده شود.

وی ادامه داد: در جنگ اقتصادی نخست تسلط بر خودمان را ترجیح دهیم که در آن وقت به  یک مدیر لایق و کارگزار نظام تبدیل می‌شویم.

امام جمعه موقت اهواز با بیان این‌که در کنار تمام سختی‌ها، زیبایی‌های استان خوزستان نشان و منابع و نیروی انسانی به نمایش گذاشته شود، بیان کرد: به کارهایی که در استان خوزستان انجام می‌شود باید افتخار کرد.

آیت‌الله حسن‌زاده با اشاره به مشکلات آب آبادان و تلخی‌های ایجاد شده، گفت: تلاش‌های شبانه‌روزی نیز باید به سمع و نظر مردم رسیده شود و مدیریت جهادی استاندار باید الگویی برای سایر مدیران باشد.

وی عنوان کرد: در دوران بعد از دفاع مقدس، تمام رؤسای جمهور به خوزستان علاقه‌مند بودند و بر ارتقای آن اراده داشتند اما در مدیریت میانی کشور این عزم و تصمیم وجود ندارد اما به نظر می‌رسد که اکنون این عزم وجود دارد.

امام جمعه موقت اهواز با اشاره به این‌که رسالتی بالاتر از خدمتگزاری به مردم وجود ندارد، خاطرنشان کرد: رسانه‌های استان خوزستان فعالیت مدیران را منعکس و نقاط ضعف را مطرح کنند.