آقای استاندار، نگذارید تیمهای فوتبال خوزستان از پیش بازنده شوند | عصر اهواز
August 21,2018 | سه شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۷

Asr Ahwaz News Agency

آخرین اخبار
تبلیغات

گزارش:

آقای استاندار، نگذارید تیمهای فوتبال خوزستان از پیش بازنده شوند

عصر اهواز - مردم خوزستان منتظر حضور پرقدرت تیم هایشان در لیگ برتر هستند، کمیت خوزستانی ها در لیگ بالاست و به همان اندازه نیاز به کیفیت دارند تا مردم این استان از فوتبالیست هایشان رضایت داشته باشند.
عصر اهواز :

به گزارش عصر اهواز غلامرضا شریعتی استاندار خوزستان در دومین شورای ورزش استان در سال ۹۷ که روز چهارشنبه نهم خرداد ماه در استانداری برگزار شد اظهار کرد: با توجه به این که لیگ فوتبال کشور حرفه ای است می طلبد که خود باشگاه ها نیز به دنبال اسپانسر باشند، البته ما نیز در خدمت این چهار تیم هستیم.

وی در بخش دیگر افزود: در سایر موارد نیز در کنار این چهار تیم هستیم؛ به ویژه باید مسایل تیم های استقلال خوزستان و نفت مسجدسلیمان را پیگیری و از آن ها حمایت کنیم و ان شاءالله در حد توان و بضاعت مان این کار را انجام می دهیم و در کنار آن ها هستیم، ضمن این که از تیم های فولاد و نفت آبادان هم حمایت می کنیم.

استاندار خوزستان گفت: تلاش مان این است تا شرایطی را فراهم کنیم تا چهار تیم خوزستانی نماینده شایسته ای برای استان در لیگ برتر باشند و نشان دهند که قابلیت، استعداد و پتانسیل های ورزشی خوزستان به ویژه در فوتبال بیش از این است و ظرفیت داشتن چهار تیم در لیگ برتر را داریم.

اما از این سخنان هنوز چندی نگذشته که مشکلات این چهار تیم بیشتر آشکار شده و تقریباً می شود گفت که این تیمها در خواب تابستانی بسر برده و تاکنون بازنده آماده سازی و تعیین نیمکت خود هستند!

با صعود نفت مسجدسلیمان و بقای سه تیم دیگر خوزستانی، مردم این استان از حضور چهار تیم در لیگ برتر خوش حال شده، اما تا کنون هیچکدام از این تیمها تقریباً فعالیتی انجام نداده اند.

مسئولان چهار تیم خوزستانی از قافله بسیار عقب مانده اند و تا به امروز سرمربی خود را تعیین نکرده اند و در صورت ضربه خوردن از این تاخیر مقصر اصلی خواهند بود.

در تیم فولاد چند روزی است که هیات مدیره و سرپرست جدید مشخص شده است اما ابهام در مورد حضور سرمربی ادامه دارد، تعداد زیاد بازیکن بدون قرارداد و البته تعیین تکلیف سریع بازیکنان خوب لیگ برتری باعث می شود تا بازار نقل و انتقالات کمی خالی شود، وضعیت بودجه قرمزهای اهواز هنوز به صورت واضح از سوی مسئولان روشن نشده و هواداران این تیم تنها می خواهند تیمشان برای قهرمانی بجنگد.

استقلال خوزستان نیز که صمد مرفاوی را به عنوان سرمربی انتخاب کرده بود، حال با استعفای وی مواجه شده است. آبی های خوزستان نیز تعداد زیادی بازیکن دارند که قراردادشان به پایان رسیده و تا کنون گودرز داوودی و وحید شیخ ویسی دو دروازه بان این تیم جدا شده اند.

نفت مسجدسلیمان نیز تنها در حد گمانه زنی پیش می رود و انتخاب سرمربی انجام نشده است. ویسی، فکری، مظلومی گزینه های زاگرس نشینان هستند اما هنوز هیچ فعالیت نقل و انتقالاتی انجام نشده است. تجربه ۴ فصل قبل و حضور آسانسوری در لیگ برتر باید سرمشق مسئولان این تیم باشد، بازیکنان این تیم مورد توجه باشگاه های لیگ برتری و لیگ یکی قرار گرفته اند و امکان جدایی آنها وجود دارد.

هیات مدیره تیم صنعت نفت نیز ابقا شد و به نظر می رسید که خیلی زود سرمربی موردنظرشان را اعلام کنند تا وارد بازار نقل و انتقالات شوند اما هنوز هیچ خبری در این مورد منتشر نشده است. اما به نظر می رسد وضعیت آنها و فولاد زودتر از دو تیم دیگر مشخص بشود.

مردم خوزستان منتظر حضور پرقدرت تیم هایشان در لیگ برتر هستند، کمیت خوزستانی ها در لیگ بالاست و به همان اندازه نیاز به کیفیت دارند تا مردم این استان از فوتبالیست هایشان رضایت داشته باشند.

در پایان آنچه که شهروندان خوزستانی از استاندار خود انتظار دارند این است که مستقیماً به این موضوع ورود کرده و از حضور کم قدرت این چهار تیم در لیگ آتی جلوگیری کند تا با این سرمایه عظیم که هیچ استانی از آن برخوردار نیست(چهارتیم در لیگ برتر فوتبال) بشود خیل عظیمی از جوانان را با هیجان ورزش سرگرم کرد.

web counter