عصر اهواز :

سردار “حیدر عباس زاده” اظهار کرد: در راستای مبارزه با قاچاق کالا و همچنین تحقق شعار “حمایت از کالای ایرانی”، ماموران پلیس خوزستان با اجرای طرح های پاکسازی نقاط آلوده و اشرافیت بر محورهای مواصلاتی فرعی و اصلی استان ۵ دستگاه خودرو و ۳ انبار کالای قاچاق را شناسایی کردند.

این مقام ارشد انتظامی افزود: ماموران پلیس خرمشهر با تلاش گسترده و رصد اطلاعاتی شبانه روزی ۲ انبار دپوی برنج قاچاق و یک دستگاه خودروی کانتینردار حامل کالای قاچاق را شناسایی کردند که در بازرسی از آنها مقدار ۱۴ تن برنج و تعداد زیادی پارچه قاچاق کشف و ضبط شد.

سردار عباس زاده در ادامه گفت: در این راستا ماموران پلیس مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان با انجام تحقیقات تخصصی یک انبار دپو کالای قاچاق را در شهرستان اهواز شناسایی و در بازرسی از آن ۶۰ هزار و ۴۹۲ قلم انواع لوازم جانبی تلفن همراه کشف کردند.

وی تصریح کرد: در ادامه این عملیات ها ماموران ایست و بازرسی پل زال شهرستان اندیمشک با تشدید کنترل خودروهای عبوری ۴ دستگاه کامیون حامل تعداد زیادی تلفن همراه، باند، بلندگو و وسایل ارتباطی فاقد هرگونه مجوز گمرکی را کشف کردند.

فرمانده انتظامی استان خوزستان اظهار کرد: کارشناسان ارزش ریالی کالاهای قاچاق کشف شده را ۹۰ میلیارد و ۲۰۹ میلیون ریال برآورد کردند که در این راستا ۷ قاچاقچی دستگیر شدند.

سردار عباس زاده در پایان تاکید کرد: پلیس با اجرای طرح های مبارزه با قاچاق کالا با تمام توان با این پدیده شوم به صورت قاطع و قانونی برخورد می کند.

 

منبع: فارس