عصر اهواز :

حاج عبدالمحمد تاج بخش رزمنده و جانباز هشت سال دفاع مقدس بامداد چهارشنبه در سن۹۳ سالگی به علت ایست قلبی در زادگاهش گتوند دارفانی را وداع گفت.
به گزارش بامداد روز پنجشنبه ایرنا در پیام غلامرضا شریعتی آمده است:در گذشت تاثرانگیز رزمنده جانباز حاج عبدالمحمد تاج بخش پدر شهیدان عباس و ابراهیم و پدر بزرگ شهید مدافع حرم محمد تاج بخش موجب تاثر خاطر اینجانب شد.
در ادامه این پیام آمده است :سه فرزند بهشتی و متعالی مرحوم تاج بخش راه انقلاب و میهن را در از خود گذشتگی و از جان گذشتن پیدا کردند و برای پایداری کشور و دفاع از آرمان های انقلاب جان را در کف دست گذاشته و برای این ملت افتخاری بس شکوه مند آفریدند.
اینجانب مصیبت وارده را به خانواده محترم تاج بخش و مردم شریف گتوند تسلیت عرض کرده و از درگاه خدای باری تعالی برای آن مرحوم رحمت واسعه و همجواری با فرزندان شهیدش و برای کلیه بازماندگان سلامتی و صبر مسئلت می نمایم.
آئین تشییع پیکر مطهر این یادگار هشت سال دفاع مقدس ساعت ۱۸:۳۰ دقیقه پنجشنبه ۱۱ مردادماه از مسجد حضرت صاحب الزمان(عج)گتوند تا گلزار شهدای برگزار می شود.
حاج عبدالمحمد تاج بخش در ۲ عملیات والفجر مقدماتی و کربلای ۵ حضور داشت.
شهید عباس تاج بخش ۱۲مهرماه ۶۵ به درجه شهادت نائل آمد.
سردار شهید ابراهیم تاج بخش نیز در سال ۱۳۶۵ در عملیات کربلای ۵ به شهادت رسید.
محمد تاج بخش ۱۶ مرداد ماه ۹۶ در سن ۲۸ سالگی در دفاع از حرم اهل بیت (ع) و حرم حضرت زینب(س) در استان تدمر سوریه در عملیات انتحاری سرویس تروریستی داعش به شهادت رسید.
شهید محمد تاج بخش برادر زاده حاج عبدالمحمد تاج بخش نیز در سال۶۷ در جزیره مجنون به شهادت رسید.
به گزارش ایرنا، مردم شهرستان گتوند ۳۴۷شهید در دوران دفاع مقدس و یک شهید مدافع حرم تقدیم انقلاب اسلامی کرده اند.
۶۰۶۸/۷۴۶۷

منبع خبر: ایـرنا